Kokoukset

Syksyn valmisteleva kokous 6.9.

Tervetuloa 6.9. kello 18!

Yhdistyksen ja valtuustoryhmän virallinen kokous, vaalivalmisteluita, tulevan syyskauden valmistelua ja valtuustoryhmän kokoonpano. Käsittelyssä myös tulevan valtuuston lista ja muuta ajankohtaista. Avoinna kaikille jäsenille, sekä toiminnasta kiinnostuneille.

Kokoustamme poikkeuksellisesti vanhalla villatehtaalla, taukotorilla. Kankurinkatu 4-6. Saapuminen Kankurinkadun puolelta, pääovi (F). (Kartta villatehtaan alueesta: https://www.hyvinkaa.fi/globalassets/viestinta/paasivun-yleiset/opastekartta_villatehdas.pdf)

Huomioi, että voit tulla paikan päälle vain terveenä. Noudata karanteenimääräyksiä, äläkä tule kokoukseen jos sinulla tai muilla taloudessasi asuvilla ilmenee oireita. Huolehditaan yhdessä hygieniaohjeista ja turvaväleistä. Yhdistyksen luottamushenkilöt, jäsenet ja kannatusjäsenet voivat pyytää zoom linkkiä etäosallistumista varten! Kiitos yhteistyöstä!

Muokattu 28.8. – tarkennettu kokouspaikkaa